„Na ten Nowy Rok” – X Konkurs Kolęd i Pastorałek

6 grudnia w Centrum Kultury w Kozienicach odbył się X Konkurs Kolęd i Pastorałek „ Na ten Nowy Rok”. W konkursie wzięło udział 52 podmiotów wykonawczych. Naszą szkołę reprezentowało 6 dziewczynek z klasy III a, IV a i IV b. Uczestników konkursu oceniało 5-osobowe jury pod przewodnictwem Moniki Świostek – śpiewaczki operowej i wokalistki.
Cieszymy się, że wszystkie nasze dziewczynki, choć w różnych kategoriach wiekowych zostały zauważone i docenione. Zuzanna Bogucka i Natalia Rybarczyk zajęły I miejsce w kategorii duety i zespoły 6-9 lat. Julia Grzybowska otrzymała wyróżnienie w kategorii soliści 10-12 lat. Zespół Iskierki w składzie: Zuzanna Staszewska, Zuzanna Bogucka, Natalia Rybarczyk, Julia Grzybowska, Wiktoria Lewandowska, Julia Buczek zdobyły wyróżnienie w kategorii duety i zespoły 10-12 lat.

Laureatki konkursu: Natalka Rybarczyk i Zuzanna Bogucka wystąpią na koncercie laureatów podczas X spotkania wigilijnego na placu przed krytą pływalnią „Delfin” w Kozienicach w piątek 14 grudnia bieżącego roku. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Misiak Stanisława


Iskierki😍😍😍

Opublikowany przez Ewelina Lewandowska Czwartek, 6 grudnia 2018

 

😊😊😊😊

Opublikowany przez Ewelina Lewandowska Czwartek, 6 grudnia 2018

 

😊😊😊😊

Opublikowany przez Ewelina Lewandowska Czwartek, 6 grudnia 2018


Materiał filmowy dzięki uprzejmości pani Eweliny Lewendowskiej – dziękujemy.