„WEŹ SERCE I DAJ SERCE”

Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Magnuszewie zaprasza wszystkich uczniów i pracowników szkoły do udziału w akcji „WEŹ SERCE I DAJ SERCE”. Na szkolnej choince umieszczono serduszka z imionami dzieci. Weź serduszko i spełnij świąteczne marzenia dzieci. Paczkę można przygotować indywidualnie, grupowo lub klasowo. Prosimy o przygotowanie paczek ze słodyczami, artykułami szkolnymi lub zabawkami, w zależności od wieku dziecka. Darczyńców prosimy o przynoszenie zapakowanych prezentów do sali nr 4 do 15 grudnia 2018 r.

Na naszej szkolnej choince zawisły już serduszka z marzeniami dzieci. Mamy nadzieję, że szybko znikną i uda nam się sprawić, żeby żadne dziecko nie bylo smutne podczas magicznych Świąt Bożego Narodzenia.